ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ROBOKIDS

Η ομάδα ρομποτικής « Robokids» του δημοτικού σχολείου Ελούντας εκφράζει τις θερμές του ευχαριστίες στους χρυσούς χορηγούς κ. Σπανό Παναγιώτη και τα «Domus Resorts & Reserves» και την κ. Κοκοτού Ελιάνα και τα « Elounda Collection Hotel & Resorts» για την πολύτιμη συνεισφορά τους στην πραγματοποίηση της συμμετοχής μας στον πανελλήνιο διαγωνισμό ρομποτικής  First Lego League που πραγματοποιήθηκε στη Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης. Με την ευγενική σας χορηγία μας δίνετε το κουράγιο να συνεχίσουμε την προσπάθεια για μεγαλύτερες επιτυχίες.

Επίσης, ευχαριστούμε θερμά και τους παρακάτω χορηγούς για την ευγενική τους προσφορά στη συμμετοχή της ομάδας στο πανελλήνιο διαγωνισμό ρομποτικής:

• Κέντρο ξένων γλωσσών ABC,  Πελαγία Θεοδόση
  • Κέντρο ξένων γλωσσών “ Le Monde”, Αβραμάκη Ελένη
  • Πισταρία- Εστιατόριο « Porto Rino»
  • «Cielo» – Snack, Coffee & Shisha
  • Κατάστημα Αρναουτάκης Μ&Ν- είδη κιγκαλερίας
  • Zervakis constructions
  • Δαβράδος + Δελημπαλταδάκης,

χρωματισμοί – μονώσεις -θερμοπροσόψεις – επισκευές κτιρίων

Τέλος ευχαριστούμε την Web Dynamic και τον κ. Κοσμά για την βοήθεια στην δημιουργία της μακέτας μας και ιδιαιτέρως το σύλλογο γονέων & κηδεμόνων του σχολείου μας για την έμπρακτη στήριξη του απέναντι στην ομάδα ρομποτικής και στην προθυμία του να είναι αρωγός σε κάθε προσπάθεια μας που πραγματοποιείται.